second hand online

Ubrania w sieci – dlaczego warto wybrać second hand online

Polacy pokochali zakupy w sieci. Z roku na rok rośnie zainteresowanie zakupem wybranych produktów, przy czym polscy klienci równie chętnie kupują online książki, płyty, sprzęt AGD, jak i ubrania czy obuwie. To właśnie rosnące zainteresowanie zakupami online, których można dokonywać w dowolnym momencie, przyczyniły się do popularyzacji lumpeksów online.

Co oferuje lumpeks online


Lumpeks czy może raczej second hand online oferuje swoim klientom przede wszystkim ubrania, ale również dodatki w postaci toreb, pasków czy czapek. W większości lumpeksów dostępna jest odzież, która jest odzieżą z drugiej ręki, a w przypadku odzieży z krajów Europy Zachodniej może to być również odzież pochodząca z wyprzedaży organizowanych przez sieciówki, które za niewielkie pieniądze oferują końcówki serii ubraniowych. Wśród second handów działających online można również znaleźć second handy specjalizujące się w oferowaniu odzieży od projektantów. Takie second handy to bardziej butiki z odzieżą z górnej półki niż klasyczne lumpeksy, jednak także i tu dostępna jest odzież z drugiej ręki, jak i odzież nowa, którą projektanci wyprzedają w związku z koniecznością pozbycia się pojedynczych egzemplarzy wybranych modeli ubrań.

Nie tylko ubrania


Choć zazwyczaj lumpeksy kojarzone są z odzieżą oraz obuwiem czy dodatkami, to w wielu z nich oferowane są także tkaniny dekoracyjne, dostępne również jako tkaniny na metry, wełna, firanki i zasłonki czy bielizna pościelowa. Wszystkie produkty poddawane są specjalnym procesom czyszczenia, mimo to część klientów nie decyduje się na zakup bielizny, używanego obuwia czy pościeli w lumpeksach online. W przeciwieństwie do second handów działających w sposób tradycyjny, w second handach online oferowana odzież jest dostępna na sztuki lub w przypadku bielizny pościelowej – na komplety (w stacjonarnych second handach wybrane produkty mogą być dostępne jako produkty na wagę).

Wśród ubrań w second handach można znaleźć unikalne ubrania, pochodzące z krótkich serii. Na takie okazje polują zwykle blogerki modowe oraz celebrytki, które bardzo chętnie chwalą się swoimi zakupami. Takie ubrania najczęściej trzeba również przeszyć i dopasować do oczekiwać klientki, która będzie je nosić, dlatego takie ubrania powinny być ubraniami uszytymi z wysokiej jakości materiałów. Wybierając się na zakupy w lumpeksie online należy brać również pod uwagę fakt, że dostępne ubrania będą wymagały przeróbek także ze względu na konieczność dopasowania ich do obecnych trendów.

Sprawdź ofertę lumpeksu online polowanie-na-ubranie.pl