Fotobudka, magik i pokaz fajerwerków to jedne ze sposobów na uatrakcyjnienie wesela

Jak sprawić, żeby nasze wesele było inne niż wszystkie? Przede wszystkim zadbajmy o atrakcje dla naszych gości. Jeżeli wśród nich znajdzie się dużo dzieci, zadbajmy też o najmłodszych. Jest kilka dobrych sposobów na to, żeby goście nie zapomnieli zabawy u nas jeszcze przed długi czas. Sprawdźcie sami.

Dodatkowa obsługa czyli kto może zrobić show?

Jedną z najlepiej sprawdzających się atrakcji na przyjęciu weselnym jest barman. Nie dość, że przygotuje fantastycznie wyglądające i pyszne drinki, to jeszcze może zrobić pokaz sztuczek i umiejętności barmańskich. Wódka już dawno odeszła do lamusa, teraz największą przyjemność dają dedykowane napoje, które cieszą oczy i podniebienie. Co ważne, barman jest atrakcyjny również dla tych, którzy nie piją, bo dobre napoje może zrobić również bez procentów. Sprawdza się zatem także wśród najmłodszych gości. A skoro o nich mowa, to warto zatrudnić dla nich animatorkę. Nie tylko będzie miała na oku dzieci, podczas zabawy rodziców, ale też zaktywizuje je do zabawy i sprawi, że ani przez chwilę nie będą się nudzić. Coraz częściej na weselu pojawiają się również magicy. Pokaz sztuczek iluzjonistycznych, nie dość, że może sprawić wiele radości to na pewno będzie zaskakujący i ciekawy. Ten wieczór będzie zatem magiczny z wielu powodów.

Specjalne atrakcje, które zajmą gości

Poza standardowym zespołem, przy którym nasi goście potańczą, możemy także zapewnić im inne atrakcje, które zajmą czas. Jedną z nich jest fotobudka, która dostarczy dużo radości i pozostawi nam pamiątkę w postaci zdjęć. Jest ona zamawiana na kilka godzin, podczas których każdy może zrobić sobie w niej zdjęcie. Obsługa przywozi ze sobą różne gadżety w postaci różnych kapeluszy, okularów i innych dodatków, które uatrakcyjniają zdjęcie. Po zrobieniu czterech ujęć otrzymujemy dwie kopie, jedną możemy zostawić na pamiątkę dla siebie, drugą oddać naszym gościom, którzy znaleźli się na zdjęciu. Podczas imprez powstają całe albumy takich zdjęć, przy których goście mogą dodatkowo złożyć życzenia. Fotobudka na pewno cieszyć się będzie ogromnym zainteresowaniem. Inną atrakcją jest pokaz sztucznych ogni lub wypuszczanie specjalnych lampionów w powietrzu. Jest to moment romantyczny i wiele osób organizuje je specjalnie dla takiego klimatu. Czyż rozświetlone niebo nie będzie bowiem pięknie wyglądać?