Idealne rolety do każdego okna

foto02_jpg6Rolety i żaluzje są kupowane w celu ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia. Dzięki nim można osiągnąć dowolny stopień zaciemnienia. Tkaniny podgumowane dają możliwość nawet 100% zaciemnienia pomieszczenia. Na rynku dostępne są różne rodzaje rolet. Coraz większą popularnością cieszą się jednak rolety dzień noc.

Charakterystyka rolet dzień noc

Rolety dzień noc wykonane są z dekoracyjnej i funkcjonalnej tkaniny, która składa się z pasów zaciemniających i przeźroczystych ułożonych naprzemiennie. Całkowite zaciemnienie pomieszczenia uzyskuje się, dzięki nałożenia na siebie dwóch warstw tkaniny, jedna na drugą. Poszczególne warstwy tkaniny mogą być względem siebie przesuwane, dzięki czemu można uzyskać różny stopień nasłonecznienia i zaciemnienia pomieszczenia.

Rolety dzień noc występują w wersji mini oraz w wersji tradycyjnej. Rolety w wersji mini są wolnowiszące. Montuje się je na skrzydle okna, za pomocą specjalnych wieszaków. Tradycyjne rolety wymagają montażu poprzez nawiercenie niewielkich otworów w skrzydle okna. Rolety mogą mieć dekoracyjną kasetę, która chroni tkaninę przed kurzem i zabrudzeniami. Możliwy jest również montaż prowadnic, które utrzymują roletę w niezmiennej pozycji, nawet przy oknach uchylnych.

Zastosowanie rolet

Rolety dzień noc mogą być montowane we wszystkich pomieszczeniach. Możliwy jest ich montaż w oknach o każdym kształcie, nawet na oknach nietypowych. Szeroka gama kolorystyczna tkanin, umożliwia dobranie rolety do stylu i wyglądu każdego pomieszczenia. Ta osłona okienna jest na tyle dekoracyjna, że można całkowicie zrezygnować z firanek, czy zasłon w pomieszczeniu.

Rolety dzień noc Warszawa produkuje i montuje firma Rolsun