ekspozytory sklepowe warszawa

Jak wybrać ekspozytory sklepowe

Klient, który wchodzi do sklepu, zwraca uwagę na produkty, które są dobrze wyeksponowane. Jeśli ma w planie zakup określonego towaru, a go nie zauważy, wówczas kupi go gdzie indziej i wyjdzie niezadowolony. Ważny jest więc odpowiedni dobór ekspozytorów sklepowych.

akie czynniki uwzględnić w pierwszej kolejności

Przede wszystkim właściciel sklepu powinien wziąć pod uwagę wielkość produktów oraz ich wagę, kiedy chce zainwestować w ekspozytory sklepowe warszawa. W ofercie dostępne są przeróżne rodzaje demonstratorów, które można dobrać zarówno pod względem wielkości, koloru, jak i przeznaczenia. Należy więc zastanowić się też nad tym, gdzie taki ekspozytor zostanie umiejscowiony, czy w rogu pomieszczenia, czy na środku, czy może na blacie, przy kasie.

Im lepiej uda się określić wszystkie te parametry, tym szybciej natrafi się na właściwą ofertę i zrealizuje zamówienie. Jednak trzeba pamiętać o tym, by ekspozytory sklepowe warszawa cechowały się również stabilnością. Niekiedy bowiem w serwisie nie ma zbyt dużego ruchu, a w godzinach szczytu nie można narzekać na brak zainteresowania ze strony klientów. Ważne jest więc to, by potykacze się nie przewracały, a także, by produkty, które są za ich pośrednictwem eksponowane, prezentowały się jak najlepiej.

Duży wybór ekspozytorów sklepowych w wielu kategoriach

Wybór ekspozytorów sklepowych warszawa jest na rynku dość duży. W dodatku można znaleźć takich producentów, którzy na swojej stronie internetowej zestawili te produkty zgodnie z ich przeznaczeniem. Dzięki temu bez trudu można dotrzeć do demonstratorów, które sprawdzą się idealnie w sklepach spożywczych, jubilerskich, czy też na stacjach benzynowych.

Jak można zauważyć, zestawienie potykaczy w takich kategoriach jest korzystne dla klientów. Od razu bowiem wiedzą, jak szeroką ofertę posiada dany producent ekspozytorów sklepowych warszawa. W sytuacji zaś kiedy klient nie jest pewny, może się okazać, że przejrzy całą ofertę, by na koniec stwierdzić, że nie ma w niej tych produktów, które mogłyby spełnić jego oczekiwania, a przede wszystkim klientów jego sklepu.

Jak wyglądają ekspozytory na stoisku owocowo-warzywnym

Przyglądając się na przykład ekspozytorom sklepowym warszawa, których przeznaczeniem są stoiska owocowo-warzywne, od razu rzuca się w oczy ich kolor. Są one bowiem najczęściej zielone i dzięki temu klient, który jest w sklepie, od razu wie, w którą stronę się udać, by zakupić dany owoc lub warzywo. Jest to szczególnie istotne wtedy, gdy rozmieszczenie produktów w danym markecie nie jest typowe. W pierwszej chwili bowiem może klientów dezorientować, dlatego też kolor ekspozytorów jest bardzo istotny.

Ze względu zaś na to, jakie produkty mają być zaprezentowane, konstrukcje te są wykonane z solidnego materiału. Przeważnie jest to stal lub hartowane szkło, co pozwala efektownie ułożyć towar, jak również zadbać o odpowiednią higienę całego stoiska. Ponadto są one tak zaprojektowane, by zabierały jak najmniej miejsca, mogąc jednocześnie pomieścić jak najwięcej różnych warzyw i owoców.

Nie bez znaczenia jest więc też pojemność ekspozytorów sklepowych warszawa. Im więcej produktów zmieści się na danej półce, tym rzadziej trzeba je uzupełniać, dzięki czemu łatwiej skorelować wykładanie towaru na półki z obsługą klienta. Dla wielu osób, które chcą zrobić zakupy jest to frustrujące, gdy brakuje na półce produktu, który chcą wybrać. Natomiast zalegające w przejściu między potykaczami palety z towarem znacznie utrudniają dostęp do poszczególnych produktów.